Punopravni članovi

Luka Stojanović, Član

Rođen u Kragujevcu, 22.11.1997. godine.

Sofija Mlađenović, Član

Rođena u Kragujevcu, 1999. godine.

Petar Pilipovic, Član

Rođen u Kragujevcu, 11.08.1991. godine.

Milica Blagojević, Član

Rođena u Kragujevcu, 1995. godine.

Nedeljko Mišić, Član

Rođen u Kragujevcu, 08.03.1990, godine.

Nenad Tomić, Član

Rođen u Kragujevcu, 14.08.1987. godine.

Ivana Vulović, Član

Rođena u Kragujevcu, 12.09.1993. godine.

Igor Vidanović, Član

Rođen u Ćupriji, 12.11.1991. godine.

Borko Mihajlović, Član

Rođen u Kragujevcu, 07.01.1989. godine.

Nino Popović, Član

Rođen u Čačku, 21.06.1991. godine.

Nikola Ivković, Član

Rođen u Kragujevcu, 01.10.1989. godine.

Janko Pavlović, Član

Rođen u Kragujevcu, 11.06.1991. godine.

Jana Milošević, Sekretar

Rodjena u Kragujevcu, 08.01.1997. godine.

Danilo Božović, Ceremonijal

Rođen u Kragujevcu, 01.05.1996. godine.

Milorad Urošević, Potpredsednik

Rođen u Kragujevcu, 02.01.1996. godine.

Ljubica Kovačević, Blagajnik

Rodjena u Kragujevcu, 04.03.1997. godine.

Nenad Stanković, Past predsednik

Rođen u Kragujevcu, 07.08.1991. godine.

Tijana Jeremić, Dolazeći predsednik

Rođena u Kragujevcu, 21.02.1989. godine.

Pavle Rakita, Predsednik

Rođen u Kragujevcu, 24.03.1989. godine.